Facebook

Twitter

YouTube

ul. Poznańska 30, 63-300 Pleszew, 62 508 13 30

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pleszewie zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w konkursie na komiks pod hasłem „Palić, nie palić - oto jest pytanie?”

Pracę laureata etapu szkolnego wraz z załączoną zgodą przedstawiciela ustawowego dziecka oraz kartą zgłoszenia laureata etapu szkolnego konkursu należy przesłać w terminie do 8 kwietnia 2019r. na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Pleszewie, ul. Poznańska 30 , 63-300 Pleszew.

w załączeniu:

Regulamin konkursu wraz z załącznikami - pobierz

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pleszewie zaprasza młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych w wieku 15 – 19 lat do udziału w konkursie na film. Zadaniem konkursowym jest wykonanie filmu pod hasłem „Tytoń – od leku po truciznę” na temat profilaktyki palenia tytoniu.

Termin przesyłania prac konkursowych do 19 kwietnia 2019r. na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pleszewie, ul. Poznańska 30, 63-300 Pleszew.

w załączeniu:

Regulamin konkursu wraz z załącznikami - pobierz,

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pleszewie informuje, że Krajowe Centrum ds. AIDS rozpocznie nową odsłonę kampanii społecznej pod hasłem „Mam czas rozmawiać”.

Działania przeprowadzane w listopadzie i grudniu2018r. kładą nacisk na dialog dotyczący konieczności testowania w kierunku HIV, ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Tygodnia Testowania w dniach 23-30.11.2018r. W tym czasie niektóre punkty konsultacyjno –diagnostyczne (PDK), zlokalizowane w 26 miastach w całej Polsce, wydłużają swoje godziny pracy. Aktualne godziny pracy oraz lokalizację danego punktu można sprawdzić na stronie https://aids.gov.pl/pkd/oraz w pliku „Godziny otwarcia w ramach ETT –23-30.11.2018”(w załączeniu).

Poniżej materiały do w/w kampanii w wersji elektronicznej.

Baner - format jpg

Plakat - format pdf

Spot radiowy - format mp3

Godziny otwarcia - format ods

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pleszewie informuje, że w Poznaniu funkcjonuje całoroczny Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny (PKD) prowadzący bezpłatne i anonimowe badania w kierunku HIV.

Dodatkowo z okazji Światowego Dnia AIDS w Powiatowej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Koninie i w Lesznie zostaną uruchomione tymczasowe PKD.

W załączeniu zamieszczamy szczegółową informację o badaniach w kierunku wirusa HIV, miejscach i godzinach funkcjonowania PKD

 

Testy na obecność wirusa HIV - informacja >>> format pdf

Badania w Koninie - plakat

Badania w Lesznie - plakat

Badania w Poznaniu - plakat

Podkategorie

Mapa strony

Mapa zagrożeń